שתף אותנו עם:

הקלטת שיר לבר מצווה

הקלטת שיר לבר מצווה יכולה להיות חוויה מדהימה, גם אם חתן הבר מצווה מבצע בעצמו את השיר, וגם אם מפתיעים אותו עם שיר בהפתעה שמבוצע ע"י המשפחה או החברים. ניתן להסתפק בהקלטת שיר בלבד, אך ניתן כמובן לשדרג לקליפ בר מצווה, עליו נפרט בהמשך.

הקלטת שיר לבר מצווה – חוויה שלא תשכח.

אירוע בר מצווה מהווה מזה שנים הפקה מורכבת הכוללת אולם אירועים, תקליטן או זמרים, אטרקציות להנאת האורחים והחברים ובעיקר התוספת היותר מרעננת בשנים האחרונות של הקלטת שיר וכמובן קליפ או מצגת בר מצווה של חתן השמחה. אם הנער מקליט בעצמו את השיר, הוא יוכל להופיע ולשיר את השיר גם באירוע הבר מצווה. הוא לא באמת ישיר באירוע אלה רק ב"כאילו" כמו הרבה זמרים שמופיעים עם פלייבק ברקע. ואם לא הוא מבצע את השיר, אז אפשר שהשיר יהיה ברכה לבר מצווה, או להקרין באירוע מצגת תמונות או סרטים – כשברקע ישמע השיר שהוקלט.

הקלטת שיר לבר מצווה

לפני שמגיעים להקלטת שיר הבר-מצווה, צריכים להחליט בעצם על שני דברים: הראשון זה כאמור- מי ישיר את השיר. הדבר השני זאת החלטה הנוגעת למילות השיר. אם הנער שר בעצמו את השיר, אז במרבית המקרים הוא יבחר שיר קיים שהוא אוהב, אם זה של זמר/ת מפורסם ונערץ או אפילו שיר של להקה שהוא אוהב. כמובן שלא כדאי לבחור שיר שקשה מדי לביצוע. אנו ממליצים להתאמן קצת בבית על השיר, אך אין צורך ללמוד את המילים בע"פ כי אנו מקרינים אותם על מסך גדול. אם החלטתם שמי שיבצע את ההקלטה זאת המשפחה של הנער, ברוב המקרים כן משנים את המילים של השיר, ואז אפשר כמובן להיעזר בתמלילן המוכשר שלנו. התמלילן יקבל את הפרטים המלאים אודות חתן המצווה, דרך הטופס שממלאים באתר או במייל, ודרך מסירת פרטים בטלפון- פרטים שיימסרו ישירות לתמלילן.

מדוע כדאי לבצע הקלטת שיר לבר מצווה באולפני קליפ נולד? 

ישנם דרכים רבות ומגוונות להקליט את קולכם, אך לא כל מקום יוכל להעניק לכם ציוד אולפני מתקדם ויקר, אנשי מקצוע מנוסים האמונים על ההקלטה והעריכה ועוד. אם ברצונכם לעשות זאת באמת על הצד הטוב ביותר, באולפני הקלטה קליפ נולד תמצאו את כל מה שצריך להקלטת שירים איכותיים. באולפנים שלנו עובדים עם מערכות מחשוב והקלטה מהמשוכללות בעולם, מיקרופונים איכותיים, מגברים, מיקסרים, מחשבים ותוכנה, כלי נגינה אמתיים ועוד. ועל תשכחו שצוות ההקלטה המקצועי שלנו יעשה את כל ההבדל. זכרו שהתוצאה נשארת לעד, והחוויה של נער בר המצווה תהייה בלתי נשכחת.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:    שינוי גודל גופנים
    error: כל הזכויות שמורות לאולפני קליפ נולד